הוראות הפעלה לדגמי סנהייזר

להלן הוראות הפעלה בעברית לדגמי סנהייזר:
 
Momentum True Wireless 2
מה בקופסא – אוזניות, קייס,כבל טעינה,מתאמים XS,S,M,L

טעינת האוזניות – משך זמן טעינה מלאה כשעה וחצי. הכנס את האוזניות לקייס, חבר את כבל הטעינה לקייס ואת צד ה-USB אל המטען החשמלי בבית או ברכב או ליציאת ה-USB במחשב (מטען אינו כלול). נורה צהובה – בטעינה , נורה ירוקה – טעון 100%. לחיצה על כפתור הקייס כשהאוזניות בפנים תראה את מצב הסוללה באוזניות, כאשר האוזניות מחוץ לקייס, היא תראה את מצב הסוללה בקייס – ירוק 100% טעון, צהוב פחות מ-50%, אדום קרוב ל-0%.

צימוד האוזניות Pairing Pairing- הכנס את שתי האוזניות לאוזניים, לחץ והחזק למשך 5 שנ´ עד הישמע ההודעה Pairing ונורת האוזניות תהבהב בכחול/אדום. חפש בטלפון/מחשב תחת בלוטוס את דגם האוזניה ולחץ להתאמה, תשמע הודעה Pairing Successful (נורה תהבהב 3 פעמים בכחול).

הורדת אפליקציה- הורד והתקן את אפליקציית 
Sennheiser Smart Control מחנות האפליקציות. עקוב אחר הנחיות ההתקנה וזיהוי האוזניה. במידה ויש צורך בעדכון גרסת הקושחה של האוזניה, תופיעה הודעה על המסך. עקוב אחר הנחיות העדכון (אורך כעד 50 דק´).

שליטה- צד ימין הוא המאסטר ושולט על שיחות והגברת הווליום (לחיצה ארוכה), צד ימין שולט על מוסיקה והנמכת ווליום (לחיצה ארוכה). ראה באפליקציה פירוט הפעלה מלא של האוזניות, הגדרות שיחה והנחיות קוליות, שמיעה סביבתית, התאמה אישית של הלחצנים ואקולייזר.
 
 
 
 
 
Blacknet.co.il - בניית אתרים